تماس با ما

میناكاری اصفهان قیمت مناسبی دارد و اکثر مشتریان قادر به خرید آنها می باشند. البته محصولات بسیار نفیسی وجود دارد که قیمت های بالاتری دارند ولی در حالت کلی امکان خرید میناکاری اصفهان برای همه وجود دارد. عرضه محصولات میناکاری از فروشگاه صنایع دستی اصفهان بدون واسطه می باشد و بر این اساس شما می توانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت از سراسر کشور تهیه نمائید. میناکاری اصفهان هنر چندین هزار ساله است که بدلیل محبوبیت هنوز از یاد علاقه مندان به صنایع دستی نرفته است.


گلدان مینا کاری اصفهان


معمولا اصفهان میناکاری روی سفال ندارد و هنر میناکاری روی سفال مربوط به شهر همدان است. مدل میناکاری اصفهان با همدان متفاوت است ولی هر دو آنها از هنرهای دستی زیبا و به یادماندنی کشورمان هستند که علاقه مندان خاص خود را دارند. مینا کاری اصفهان معمولا بر روی فلز مس انجام می شود. در این زمینه صنعتگران مختلفی از فلزکار , نگار گر , کوره کار , لعاب گر و ... مشغول به فعالیت می باشند.


صنایع دستی اصفهان میناکاری


اموزش مینا کاری اصفهان در کارگاه های کوچک و بزرگ بصورت سنتی و غیر متمرکز انجام می شود. البته برنامه های ویژه ایی برای برپایی کارگاه های آموزشی در دست اجراست. بسیاری از افراد علاقه مند هنر میناکاری را با گلدان میناکاری یا بشقاب میناکاری اصفهان می شناسند ولی نکته جالب این است که هنر میناکاری می تواند بر روی هر نوع ظرف لعابداری انجام شود.میناکاری مس اصفهان


عرضه مستقیم ظروف صنایع دستی و بطور مشخص میناکاری از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان باعث می گردد مشتریان , قیمت های ارزانتری را نسبت به فروشگا های دیگر شاهد باشند. بهترین میناکاری اصفهان از برجسته ترین نگارگران هنرمند این شهر را می توانید از ما تهیه کنید. ظروف میناکاری شده اصفهان یکی از نشانه های هنر فرهنگی این شهر می باشد که از گذشتگان نزد ما برای آیندگان به امانت گذاشته شده اند.


اصفهان و مینا کاری


مینا کاری اصفهان فروش خوبی در تهران و سایر شهرهای کشورمان دارد. فروشگاه میناکاری اصفهان امکان ارسال سفارشات شما به سراسر کشور و حتی خارج از ایران را در کمترین زمان و بصورت امن فراهم می کند. ظروف میناکاری مس اصفهان از استادان برجسته ایی مانند استاد شکرالله صنیع زاده و استاد مرتضی اسماعیلی در موزه های مطرح اروپا برای نمایش عموم قرار دارد. و این افتخار بسیار بزرگی برای کشورمان محسوب می گردد.


میناکاری و اصفهان